Para Birimi TL $
Kapıda Ödemeli

Kapıda Ödemeli

Zayıflama Ürünleri

Alt Kategoriler

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Biber Zayıflama Jeli (krem)
Orjinal,Etkili,Hot Jel Zayıflama Kremi Sağlıklı bir İncelme,sıkılaşma ve bölgesel zayıflamayı bir hafta gibi kısa bir sürede sağlar.Ürünü ilk sürmeye başladığınız andan i..
49.00TL 39.00TL
11 yorum yapılmış.
En Uygun Fiyata Zayıflama ve Masaj Kemeri
ZAYIFLAMA VE MASAJ KEMERİ En uygun fiyata zayfılama ve masaj kemeri: 5 Motorlu Çok Programlı Güçlü Masaj ve Zayıflama Kemeri 5 motorlu programlanabilir yüksek frekanslı titre..
69.00TL 39.00TL
1 yorum yapılmış.
Lipitabs Solusitan Zayıflama
Lipitabs Komplex Zayıflama ürünü Lipitabs kito Zayıflama ürünü Ekranlarda sık sık gördüğümüz ve genelde diyet üzerine tavsiyelerde bulunan Dr. Gürkan Kubilay tar..
69.00TL
1 yorum yapılmış.
Çekme Lastikli Twister Zayıflama Aleti
Çekme Lastikli Twister İncecik Bel ve Kalça,bölgesel olarak zayıflama sağlar. Hiç bir zayıflama aletinden Twister zayıflama seti kadar verim alamazsınız. Fazla değil g..
35.00TL
Vibro Shape Zayıflama İncelme Kemeri 79 tl
VIBRO SHAPE ZAYIFLAMA ve İNCELME KEMERİ   Vibro Shape tamamen orjinaldir ve en etkili incelme zayıflama sonuçları vermektedir.   Hemzayıflamak  isteyenlere&..
99.00TL
2 yorum yapılmış.
Talya Selülit Yağı
Talya selülit Yağı İçindekiler : Avakado yağı, biberiye yağı, bergamut yağı, greyfurt yağı, kekik yağı, limon yağı, lavanta yağı, menekşe yağı, portakal yağı, susam..
25.00TL 22.00TL
Sarımsak Zayıflama Çayı
SARIMSAKLI BİTKİSEL ZAYIFLAMA ÇAYI 1 adet alana 1 adet hediye  2 adet  esila sarımsaklı zayıflama çay 19 tl stoklarla sınırlı kısa süreli kampanyayı kaçırmayın..
29.00TL 19.00TL
Zayıflama Şurubu Losing Weight
Losing Weight Bitkisel Zayıflama Şurubu Bitkisel Zayıflama Şurubu Losing Weight'in Etkisi Tot tutucu özelliği bulunmaktadır.Çok iyi bir tok tutma,açlığı bastırma özelliği..
70.00TL 64.00TL
7 yorum yapılmış.
Acura Ac919 Cardio Twister Zayıflama Aleti
ACURA AC-919 CARDIO TWISTER ILE FAZLA KILOLARINIZDAN KURTULUN!   %60 İNDİRİMLİ ÜRÜN STOKLARLA SINIRLIDIR!!!   Son derece eğlenceli ve etkili ..
95.00TL
Relax Tone Masaj Aleti
Relax Tone Masaj Ve Zayıflama Aleti Çok Güçlü Titreşim özelliğine sahip,seri ve kuvetli moturu sayesinde en etkili masajı sağlar.Uyguladığınız bölgeyi adeta yoğurmakta,kasları ..
59.00TL
4 yorum yapılmış.
Termal Hot Jel Sıkılaştırıcı Zayıflatıcı Krem
İçeriğinde bulunan Capsicum Annum, sürülen bölgede Thermal Gel ısı artışını destekler. Bunun Sonucunda vücut bu ısıya enerji sağlamak adına vücutta depolanmış ya..
59.00TL
1 yorum yapılmış.
Kudret Narı Mide Şişkinliği Bağırsak Macunu
Mide Rahatsızlığı (Reflu,Gastirit,Hazımsızlık,ekşime,yanma,şişkinlik) Macunu Kudret Narı mide hazımsızlığı,karaciğer yetmezliğine bağlı hazımsızlık,siroz hastalığına b..
30.00TL 25.00TL
Fx 15 Zayıflama Kapsülü
Fx 15 bitkisel zayıflama kapsülü  Fx15 size sağlıklı ve zahmetsizce kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı olur. İçeriğinde bulunan bitkisel kökenli karışımlar ile do..
59.00TL 39.00TL
1 yorum yapılmış.
Kayısı ve Biberiyeli Zayıflama çayı
Muslu Medine Kayısılı biberiyeli form çayı 1 adet alana 1 adet hediye  2 adet  kayısılı biberiyeli form çayı 15 tl stoklarla sınırlı kısa süreli kampanyay..
20.00TL
1 yorum yapılmış.
Nivea İnceltici Sıkılaştırıcı Zayıflama Kremi
NİVEA SELÜLİT VE İNCELTİCİ KREMİ seülitler için oluşturulmuş en güvenli ve etkili kremdir. L - Carnitine cildin doğal yapısında bulunan ve yağ bileşiklerinin enerjiye dön..
20.00TL
Velform Isıtmalı Titreşimli Zayıflama Kemeri
Velfrom Sauna Etkili Istmalı ve Titreşimli Zayıflama Kemeri Çift etkisi sayesinde sağlılı kilo vermenizi sağlar. Titreşimle yağ dokunuzu parçalamaya yardımcı olurken,saun..
115.00TL
13 yorum yapılmış.
Losing Weight Zayıflama hapı
  LOSİNG WEİGHT ZAYIFLAMA HAPI  LOSING WEIGHT Tok tutucu ve yağ yakıcı bitkisel haplar güvenilirliği kanıtlanmıştır.Güvenle kullanabileceğiniz bir zayıflama..
69.00TL 59.00TL
5 yorum yapılmış.
Kx1 Zayıflama Kapsülü
KX1 ZAYIFLAMA KAPSÜLÜ Termojenik yağ yakıcı özelliği bulunan Kx1 oturduğunuz yerden kilo vermeniz için tasarlanmış, bitkisel yağ yakıcı, metabolizma düzenleyici ve sindirim siste..
45.00TL
Flash Form Doğal Macun
Doğal Form Macunu 1 adet alana 1 adet hediye  2 adet  esila zayıflama macunu 25 tl stoklarla sınırlı kısa süreli kampanyayı kaçırmayın. Toptan alımlarda % 20 ..
35.00TL 25.00TL
Muslu Medine Cilt çatlağı Yağı
MUSLU MEDİNE ÇATLAKLIK GİDERİCİ YAĞ KARIŞIMI Ekstra güçlendirilmiş..                               ..
35.00TL
5 yorum yapılmış.
Afrikan Mango Dr.Öz Tavsiyeli Zayıflama Hapı
AFRİKAN MANGO ZAYIFLAMA HAPI Doktor Mehmet öz'ün Tavsiye ettiği African Mango Meyvesi içeriğinde oran ve miktar olarak en fazla Mango barındıran,gerçek Mango içeriğine sahip African ..
69.00TL 49.00TL
Titreşimli İnceltici Zayıflama Kemeri
Zayıflamada En Etkili Alet Titreşimli Zayıflama Kemeri Zayıflama ve İncelme Sağlayan Kemer Şok Fiyat Avantajı İle 2 Yıl Garantili Masaj ve Zayıflama Aletidir.Güçlü titreşim sağl..
99.00TL
3 yorum yapılmış.
En Etkili Garantili Zayıflama Seti
3 Ürünlü Zayıflama Seti Zayıflama Şurubu Loosing Weight 2 adet, Zayıflama Hapı Maurers 1 kutu Zayıflama çayı 9'u Bir arada 1 Kutu. Toplam Dört Pa..
190.00TL 120.00TL
7 yorum yapılmış.
Loreal Paris zayıflama kremi
L'oreal Paris Zayıflama Kremi biber ve ginsengin muhteşem bileşiminden oluşturulmuş jell  kremdir. Loreal Paris HOT  LONG inceltici ve zayıflatıcı jel zayıflamak için b..
39.00TL
Metabolizma Zayıflama Şurubu
  METABOLAX Bitkisel Zayıflama Şurubu FORMÜLÜ: Her Fuomlife METABOLAX 200 ml şişede doğal kaynaklı bitki türlerinin özel FUOMLİFE formülü ile hazırlanmıştır. İÇ..
92.00TL
Termal Sauna Zayıflama Eşofmanı
Terletme özelliği en yüksek,yağ dokusuna uyguladığı etki ile zayıflatıcı etkisi yüksek olan çift örgülü kumaştan hazırlanmış giysidir.Toksinlerin ve yakılan yağ dokusunun ter y..
69.00TL
Zayıflama  Ve İncelme Kremi
Yağ Yakıcı,Zayıflama ,sıkılaştırıcı ve inceltici Krem Kampanyalı İndirimli Sadece 49 TL sağlayan bu muhteşem zayıflama kremi kampanyalı özel fiyatlıdır.Kampanya stok bitimind..
65.00TL
Abtronic x2 Kemer Zayıflama Egzersiz Aleti
Abtronic x2 Zayıflama ve İncelme Sağlayan Kemer. Ab Tronic alışıla gelmiş zayıflama aletlerinden çok farklıdır.Tıpkı spor yapmış gibi bağladığınız bölgeyi hızlı ve güçl..
89.00TL
1 yorum yapılmış.

güvenli alış verişkapıda ödemeücretsiz kargomüsteri memnuniyeti

Medikal Zayıflama Ürünleri ©2006 - 2015 Powered By Medikal Zayıflama
bankalar
MEDİKAL,ZAYIFLAMA,TV REKLAM VE BİTKİSEL SAĞLIK ÜRÜNLERİ LTD.ŞTİ Email: info@medikalzayiflama.com Tel: 0 326 614 7611